Close
Мед лікувальний продукт, а який від чого?

Усі ми знаємо, наскільки мед корисний, цей продукт, справді, осередок унікальних якостей. Він смачний, солодкий, поживний, ароматний, і при цьому всьому, ще й лікувальний. Кожен сорт меду має свою унікальну характеристику і у випадку з корисним впливом на організм також є нюанси. Який же сорт меду найкраще допоможе вирішити ту чи іншу проблему зі здоров’ям?

Вересковий мед – відмінно оновлює і очищує кров, укріплює імунітет. Покази для вживання – бронхіальна астма, каміння у сечовому міхурі, ревматизм і підагра.

Акацієвий мед – найкращий для дітей, не вміщує алергенного агенту – пилку. Мед показаний для очищення лімфатичної системи, нормалізації роботи травної системи, кровоносної системи, нервової системи, відновлення роботи органів зору і органів дихання.

Гречаний мед – може застосовуватись для діабетичного харчування. Натуральний антисептик, можна лікувати шкіряні хвороби місцевим застосуванням, очищує кров і судини, сприяє зниженню артеріального тиску. Покази для вживання – авітаміноз, ревматизм, анемія, неврологічні розлади, тривожність, депресія, гастрит, виразка шлунку, ангіна, бронхіт, захворювання нирок і печінки.

Липовий мед – природний омолоджуючий еліксир. Це відмінний жарознижуючий, жовчогінний, сечогінний, відхаркуючий, антибактеріальний, тонізуючий, потогінний і легкий послаблюючий засіб. Показання для застосування – грип, застуда, респіраторні загострені хвороби, хвороби травної системи, патології кровоносної і нервової системи, гінекологічні захворювання, інфекції, стоматит, опіки, екземи, тривалі і гнійні рани.

Мед із золотарника – елітний мед, відмінний засіб при порушенні обміну речовин у організмі, хворобах печінки, селезінки, сечо-статевої системи, шкірних захворюваннях, колітах. Гарно допомагає позбавитись від безсоння і тривожних станів.
 
Мед із соняшника – найкращий сорт для косметологічних процедур завдяки насиченості вітамінами. Для зовнішнього і внутрішнього застосування. Укріплює імунітет, нормалізує роботу ШКТ, серцево-судинної системи і сечо-статевої системи.

Мед з лугового різнотрав’я – один з вищих сортів. Сполучення у ньому корисних речовин важко переоцінити. Головна властивість такого меду – укріплювати загальний захисний бар’єр організму за всіма фронтами. Показання – проблеми з імунітетом, загальна слабкість організму, неврологічні розлади, почуття тривоги, депресії, панічні атаки.

Змішані збірні сорти меду мають усі вищеперераховані властивості натурального меду у пропорціях, рівних вмісту у загальній масі продукту того або іншого складника.

Будь-який сорт улюбленого Вами меду принесе однозначну користь, якщо цей мед високої якості. Ми пропонуємо тільки такий мед, зібраний у екологічних місцевостях.

Для замовлення пишіть у Директ, або замовляйте по телефону, або на сайті  тел: +380661366140

https://www.facebook.com/medusvit

https://www.instagram.com/medusvit