Close
Локдаун – час укріпити здоров’я і імунітет

Чергове потрясіння або час потурбуватися про себе у подвійному режимі? Авжеж, ми виберемо другий варіант. Які б ми не вигадували собі відмовки, та насправді, нашому здоров’ю потрібно не так вже й багато, щоб залишатися у формі і почуватися себе відмінно. Важливо вести здоровий спосіб життя і приділяти собі, коханому, час. Упродовж карантину і локдауну з’являється можливість приділити собі додаткову увагу.

З основних постулатів турботи про себе:
– пити якнайбільше чистої води;
– висипатися;
– обмежити інформаційне навантаження;
– споживати найкорисніші натуральні продукти, не переїдати;
– забезпечити собі адекватне фізичне навантаження;
– регулярно здійснювати прогулянки на свіжому повітрі і провітрювати приміщення;
– наповнюватися позитивними емоціями і подіями.
Чи не правда, це зможе кожен?

Зі свого боку, покращити для вас локдаун пропонує наша компанія. Не втомимося повторювати – Медусвіт любить і піклується про здоров’я своїх покупців. Наші продукти допомагають суттєво укріпити імунітет, зробити його сильним і невразливим до атак інфекційних хвороб.

Кожен сорт меду має сильний антисептичний ефект і працює, як антибіотик, разом з цим, мед насичує організм вітамінами і корисними мікроелементами, цукрами, амінокислотами. Настоянка прополісу, пилок, забрус, перга, медові десерти і крем-мед – медопродукти яким варто приділити особливу увагу у сучасних обставинах.

Окрім корисної медової продукції, у нас можна купити високоякісні китайські чаї, слава про які зберігається сторіччями. Вплив китайського Пуера важко переоцінити на організм людини, цей озоровлюючий напій справжній еліксир. Користь зелених чаїв не підлягає сумнівам, а натуральні домішки, як до зелених, так і для чорних сортів чаю, роблять смаки улюбленого напою різноманітними і ще більш корисними.

Щоб ще більше підняти настрій і привнести у життя солодкі моменти, ми попіклувалися і виготовили шоколадні смаколики за унікальними рецептами, без найменьшого додавання хімічних складників. Такі смаколики будуть не тільки радувати, але і приносити користь здоров’ю.

Головне пам’ятати, життя навкруги нас ми народжуємо у своїй голові, лише потім воно може оточити нас, показати свою набуту сутність. Компанія Медусвіт щиро бажає Вам мислити світлими і позитивними образами, щоб життя було яскравим, кольоровим і мало міцний імунітет проти всіляких прикрощів.

Для замовлення пишіть у Директ, або замовляйте по телефону, або на сайті ✨📞 тел: +380661366140

https://www.facebook.com/medusvit

https://www.instagram.com/medusvit