Close
Мед потужніший за антибіотики!

Мед не зупиняються досліджувати вчені до нинішнього часу. Цей продукт складний, майже фантастичний, та досі достеменно не вивчений.
Вченими було відкрито, що тринадцять видів молочно кислих бактерій, що є у складі меду, активно продукують речовини, які мають дію аналогічну до антибіотиків. Ці бактерії властиві меду, бо потрапляють у нього від бджіл і дозволяють не псуватися майже вічно.
Ці бактерії дуже корисні людському організму, як при внутрішньому, так і при зовнішньому застосуванні. Вони зовсім припиняють розмноження патогенного та умовно патогенного роду мікроорганізмів. Навіть таких, як золотистий стафілокок.
Було проведене дослідження при лікуванні двох рівнозначних поверхневих ран – одну з них обробляли медом, а іншу медичним препаратом. Рана, що лікувалася медом, загоїлася швидше та залишила менш помітний шрам, ніж та, що лікували антибіотиком.
Такий феномен вчені пояснюють так – у ліках головним активним складником є один елемент, а мед вміщує одночасно цілий їх спектр, до того, ці компоненти взаємо підсилюючі. Також мед добре живить та регенерує шкіру.
Магазинний мед, частіше за все, проходить ряд усіляких обробок до того, як потрапити на поличку, навіть термічну. Такий мед втрачає свою чарівність і виявляється мало корисним. Тому запрошуємо вас отримати заряд здоров’я і задоволення, зробивши замовлення у нас. Адже наша популярність і є гарантією справжньої якості. https://www.facebook.com/medusvit/
https://www.instagram.com/p/B_WXSLIq_6S/

Add Comment