Close
Маска для шкіри навколо очей

Краса жінки у кожному віці цінна, важливим завданням є забезпечення належного догляду за шкірю обличчя. З віком, навколо очей можуть з’являтися зморшки, мішки та темні кола.
Зараз на ринку косметики пропонуються безліч засобів, що, за рекламними обіцянками, повинні виправити усі можливі недоліки. Коштують такі засоби немало, та й ефект від них не завжди відповідає очікуванням, не кажучи вже про хімічний склад далекий від натурального. Та є перевірений і простий спосіб, що не буде потребувати значних витрат і дасть чудовий результат, а складники більш ніж корисні та цілком натуральні.
Пропонуємо маску для шкіри навколо очей, без перебільшень, дивовижної дії. Нам знадобиться куряче яйце та пів чайної ложки рідкого меду. Яйце слід розділити на білок і жовток. Білок перемішати з медом та легенько збити до однорідної маси. Отриману масу м’яким пензликом необхідно обережно нанести на шкіру навколо очей і залишити на 20-25 хвилин. За тим, змити теплою водою. Ця маска використовується два рази на тиждень і результат видно вже після першого використання.
Мед забезпечує живлення і прискорює процеси регенерації, надає молодого здорового вигляду, білок підтримує шкіру і підтягує її, вирівнюючи зморшки, обидва інгредієнти допомагають освітлити темні кола, знезаражують поверхневий шар шкіри.
https://www.facebook.com/medusvit
https://www.instagram.com/medusvit/

Add Comment